DALIĆ I MODRIĆ POSLE ŠPANACA: Nije išlo, falilo je agresivnosti

Fudbaleri Hrvatske porazom od Španije 3:0 započeli su učešće na Evropskom prvenstvu.

Furija je rešila meč u prvom poluvremenu sa tri gola. U rasponu od 29. do 45. minuta. Kockasti promašili penal, a gol posle toga nije važio.

Na kraju, utiske je sumirao selektor Zlatko Dalić. Poraz je opisao kao težak i zaslužen jer su bili bez energije. Gol u nadoknadi nakon korenra označio je da je tad utakmica bila gotova.

Duel je komentarisao i AS Reala Luka Modirć. Konstatovao je da danas ništa nije išlo i nisu bili pravi uz nedostatak agresivnosti. Smatra da nije bilo dovoljno što su bili bolji u drugom poluvremenu.