Drezgić, ponovo, napustio Partizan

Jedan od najtalentovanijih igrača u Srbiji Savo Drzgić ponovo je napustio Partizan.

On je tokom, nedavno završene sezone, otišao u SAD u srednju školu, ali je igrao za crno-bele na juniorskom turniru Evrolige, kao i u KLS-u.

Sada ponovo odlazi, ovoga puta na koledž Džordžija.

Od 24. juna biće u sastavu juniorske reprezentacije koju čeka Evropsko prvenstvo i Finskoj.

Povezani članci