EURO 2024: Albancima rekord, dvojac Intera za pobedu Azura! (VIDEO)

Fudbaleri Italije savladali su Albaniju 2:1 u prvom duelu B grupe Evropskog prvenstva. Branilac titule se mučio i nije mogao da materijalizuje terensku nadmoć.

Meč je počeo senzacionalno a Albanci poveli već u prvom minutu golom Bajramija. Bio je to najbrži gol u istoriji evropskih prvenstava. Nije se dugo čekalo na odgovor Azura. Pelegrini je u 11. minutu uposlio Bastonija za 1:1.

Ubrzo potom su i potpuno preokrenuli. U 17. minutu pogodio je drugi igrač Intera, Nikolo Barela. Od tada nije bilo promene rezultata. Italijani su dominirali sa posedom lopte i 11 naspram tri šuta.

Drugo poluvreme nije bilo lepo za oko. Na ulasku u 90. minut je Manaj promašio izglednu priliku za 2:2 posle ubacivanja iz dubine. Odbranio mu je Donaruma.

U narednom kolu Italijani igraju derbi sa Španijom. Albanija sa Hrvatskom.

SERIJA A: Parma ponovo poražena nakon crvenog kartona i preokreta, slavio i Lacio (VIDEO)

Danas su odigrane poslednje dve utakmice 4. kola Serije A, a pobede su upisali Udineze i Lacio. Udineze je nakon...