MNOGI IGRAČI SU JOŠ UVEK NA IGRAMA U PARIZU: Partizan najavio promociju novog tima!

Košarkaški tim Partizana izgledaće potpuno drugačije nego u prethodne tri sezone, pošto je ekipa potpuno rekonstruisana.

Ozvaničena su samo pojačanja u vidu Vanje Marinkovića, Frenka Nilikine (koji igraju završnicu na Olimpijskim igrama u Parizu) i Ifea Lunberga.

Crno-beli su se opredelili da odjednom ozvaniče i prmovišu sva ostala pojačanja, ali je gotovo izvesno da će u dresu srpskog tima naredne sezone igrati još jedan igrač koji je u završnici Igara, Azak Bonga – koji nastupa za Nemačku, kao i Arijan Lakić, Mario Nakić, Karlik Džons, Ajzea Majk, Sterling Braun, Brendon Dejvis, Mitar Bošnjaković…

Prama navodima Meridian sporta, datum kada će nova ekipa biti predstavljena je 19. avgust.

Povezani članci