Poznato kada košarkaši sleću u Srbiju!

Košarkaška reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, pobedom nad Nemačkom.

Večeras će nakon finalne utakmice naši košarkaši dobiti svoje medalje i naći se na postolju, a već sutra doputovati u Srbiju.

Prema predviđenom planu Orlovi bi na aerodromu “Nikola Tesla” trebalo da se nađu oko 12.20 časova.

Povezani članci