ČIČA-MIČA, ZAVRŠENA PRIČA: Romelu Lukaku se vratio u Seriju A!

Treća sezona, treći klub za Romelua Lukakua. Premda mu u zadnje vreme mu baš i ne ide daleko od toga da je Belgijanac izgubio na vrednosti što potvrđuje i njegov zadnji transfer od 30 miliona evra.

Prekaljeni centarfor je u petak našao novi klub. Radi se o Napoliju nakon što su ‘Partenopei’ uspešno završili pregovore sa Čelsijem.

Antonio Konte je dobio napadača kojeg je silno želeo, a nekadašnji prvak Italije će za njegov potpis platiti 30 miliona evra plus 30 posto od buduće prodaje.

Napoli je u prvom kolu pretrpeio pravi fijasko od Verone (3:0), pokušavali su dovesti Lukakua na pozajmicu s pravom otkupa, da bi se sve završilo trajnim transferom.

Tokom vikenda je preostalo završiti administrativne detalje, ali se ‘Big Rom’ očekuje u ponedeljak na medicinskom pregledu u Napulju nakon čega sledi zvanično predstavljanje.

Najnovije vesti

BITI ILI NE BITI: Novi Beograd mora da pobedi Barselonetu!

Vaterpolisti Novog Beograda u sredu od 20 časova i 30 minuta na bazenu SC “11. April” dočekuju Barselonetu u...

POVEZANE OBJAVE