TEK STIGAO U PARTIZAN: Vašington i NBA računica, pominje se obeštećenje

Duan Vašington ove sezone pojačao je ekipu Partizana i protiv Borca odigrao prvi zvaničan meč.

Crno-beli večeras gostuju Spartaku u drugom kolu ABA lige.

Odlaskom Karl Entonija Taunsa u Njujork, Niksi moraju da u skladu sa “salary cap” popune preostala mesta u rosteru. Mocartsport objasnio je situaciju u kojoj bi se onda našao Vašington.

Oni pominju scenario, kako bi Njujork Partizanu platio obeštećenje da bi pleja doveo u okviru sign and trade opcije a drugi tim, u ovom slučaju Šarlot, ga potom odmah otpustio. A košarkaš ponovo potpisao ugovor sa crno-belima.

O čemu su govorili i novinari u Americi.

Košarkaš Partizana je protiv Borca upisao 13 poena i uz Karlika Džonsa bio najefikasniji pojedinac meča. On će, kako navodi Mocartsport ostati u Partizanu, sa kojim ima važeći ugovor.

Najnovije vesti

Zvezdino letošnje pojačanje odlazi na kraju sezone?!

Mladi košarkaš Crvene zvezde Lazar Stojković mogao bi da napusti klub na kraju ove sezone. Kako navodi "Kanzas Siti...

POVEZANE OBJAVE