Džajić nakon žreba: Mislim da se ni drugi ne raduju nama

Predsednik FSS Dragan Džajić nakon žreba prokomentarisao grupu Srbije.

Danas su izvučene grupe kvalifikacija za naredno Svetsko prvenstvo, koje će se održati u SAD, Kanadi i Meksiku.

Srbija će biti u grupi sa Engleskom, Albanijom, Letonijom i Andorom.

Utiske nakon žreba izneo je predsednik FSS Dragan Džajić.

Grupa je zahtevna, ne bih ulazio u to da li je mogla biti teža ili lakša. Jednostavno znamo šta nam je cilj i moramo se fokusirati pre svega na sebe i svoju pripremu. Važno je da mi budemo spremni u svakom smislu – psihološkom, fizičkom. Engleska je naravno favorit, bez obzira sa kim je u grupi, ali možemo da igramo sa njima. Ponavljam, važno je da idemo od meča do meča, verovati u sebe, kvalitet koji imamo. Znamo šta želimo, znamo koliko možemo. Mislim da se ni drugi ne raduju nama. Možemo ostvariti cilj, od nas sve najviše zavisi, rekao je Džajić.

Povezani članci