LETOS NIJE PROŠLO, ALI ZATO SADA HOĆE: PSŽ aktivira najveću bombu zimskog “merkata” i dovodi zvezdu Serije A!

Francuski prvak PSŽ pokušava realiziovati najveći transfer u evropskom fudbalu u zimskom prelaznom roku.

Parižani žele osnažiti svoj napad, a najveća želja je neuspela meta od letos – Khvičaa Kvaratskelija (23)!

Brojni pouzdani izvori krenuvši od Đanluke Di Marcija ističu da je PSŽ u pregovorima s Napolijem koji je spreman prodati Gruzijca.

Kvaradona je ove sezone upisao 17 nastupa u Seriji A, postigao pet pogodaka i podelio tri asistencije. Spominje se svota od 80 miliona evra, što je za 40 miliona manje u odnosu na ono što je Napoli zahtevao letos.

Od svoje prve sezone u Seriji A, Khviča je živa opasnost za gol svakog suparnika. Ima najviše driblinga u prvenstvu, dodira na protivničkoj polovini, drugi je po broju kreiranih prilika, a treći po broju udaraca u okvir protivničkog gola.

Najnovije vesti

NE VIĐA SE ČESTO: Neverovatan učinak bivšeg igrača Zvezde!

Džon Braun je tokom prošle sezone stigao u Cevenu zvezdu, ali se nije dugo zadržao i napustio je klub...

POVEZANE OBJAVE