Poraz Novog Beograda posle 23 uzastopne pobede!

Vaterpolisti Novog Beograda doživeli su prvi poraz ove sezone, pošto su u 15. kolu regionalne Premijer lige u Herceg Novom izgubili od ekipe Jadrana rezultatom 13:9.

Domaći su bolje počeli meč, diktirali su tempo, a odlučujuću prednost vaterpolisti Herceg Novog stekli su u drugoj četvrtini, kada su imali sedam golova razlike.

Novobeograđani su nakon realizovanog peterca Angelosa Vlahopulosa uspeli da priđu na tri gola zaostatka, ali više od toga nisu mogli. Najefikasniji u reddovima Novog Beograda bio je Miloš Ćuk sa tri pogotka dok su se Nikola Lukić i Vasilije Martinović po dva puta upisali u listu strelaca.

U narednom kolu koje je na programu 8. februara Novi Beograd dočekuje Crvenu zvezdu.

Najnovije vesti

DOČEKAO JE: Štulić pogodio prvi put u Seriji A, za pobedu! (VIDEO)

Nikola Štulić se letos preselio iz Šarlroa u ekipu Lećea. Njegovim golom iz 72. minuta, savladana je Piza. Dobro...

POVEZANE OBJAVE