Obradović posle poraza od Barselone: Moramo da ustanovimo šta se desilo

Košarkaši Partizana poreaženi su od Barselone u Evroligi.

Posle odlično početka i postizana 32 poena u prvoj četvrtini, u naredne tri ekipa Željka Obradovića je postigli ukupno 48 poena.

Željko Obradović je kao razlog poraza naveo očajnu drugu četvrtinu koja je izgubljena 29:9.

Dobro smo počeli, usledio je veliki pad. Reagovali smo u nastavku meča, ali pokazalo se kasno. Mogli smo da stignemo do potpunog preokreta, ali smo u ključnim momentima promašili nekoliko otvorenih šuteva. Ipak, ključ meča je bila druga deonica, moramo da ustanovimo šta se desilo, kako se ne bi ponovilo, poručio je Željko Obradović.

Povezani članci