Ubijen srpski MMA borac u Kanadi

Srpski MMA borac Strahinja Gavrilović i njegova devojka Edit Dima ubijeni su u subotu uveče u pucnjavi u centru kanadskog grada Šerbruka, u provinciji Kvebek, prenosi list „La Tribjun“.

Srpski MMA borac Strahinja Gavrilović i njegova devojka Edit Dima ubijeni su u subotu uveče u pucnjavi u centru kanadskog grada Šerbruka, u provinciji Kvebek, prenosi list „La Tribjun“. Vlasti u ovoj fazi istrage ne razmatraju kao moguće uzroke femicid ili porodično nasilje. Istragu su preuzele nadležne službe države Kvebek.

-Istražitelji su trenutno na terenu kako bi utvrdili šta se dogodilo, objasnio je Luj-Filip Ruel, portparol države Kvebek i dodao:

-Sastajemo se sa svedocima i gledamo kamere u tom području. Tražimo dodatne informacije.

Gavrilović je u MMA karijeri imao 14 borbi, ostvario je osam pobeda i šest poraza. Poslednju borbu imao je 2022. godine.

Najnovije vesti

NIJE SAMO LEAO: Mančester junajted kupuje još jednog igrača Milana za 60 miliona evra!

Milan će na leto umnogome morati da menja ekipu s obzirom da će igrati u Ligi šampiona. Jasno je da...

POVEZANE OBJAVE