Poznato gde Boriša Simanić nastavlja karijeru

Posle teške povrede i gubitka bubrega na Svetskom prvenstvu u Manili, Boriša Simanić se vratio košarci u ekipi Igokee.

Imao je dobru sezonu i u ABA ligi je u proseku igrao preko 20 minuta uz 8,4 poena uz 3,4 skoka po utakmici.

U Laktašima su bili zadovoljni pa su odlučili da sa Simanićem produže ugovor na godinu dana i to je zvanično objavljeno.

Igokeu u narednoj sezoni očekuje učešće u ABA ligi i FIBA Ligi šampiona.

Povezani članci