Crvena zvezda se oprostila od prvotimca

Košarkaški klub Crvena zvezda vredno radi na sklapanju tima za narednu sezonu, a u sredu su se oprostili od jednog od prvotimaca.

Naime, Andrej Kostić napušta crveno-bele i odlazi u SAD na koledž.

Mladi srpski košarkaš će biti član ekipe Kanzas Stejta.

Povezani članci