Fudbaleri Partizana napravili su veliki iskorak u Evropi pošto su savladali 4:0 Oleksandriju i došli na korak od grupne faze Lige Konferencija.
Moglo je da bude sve drugačije da su gosti iskoristili kolaslnu priliku u 2. minutu kada je lopta prošla tik pored stative.
U jeku napada Ukrajinaca, Jovan Milošević beži odbrani gostiju i ruši ga na ivici kaznenog prostora Behirače koji dobija crveni karton za taj star. Milošević odmah koristi šansu i iz slobodnjaka donosi veliku radost prepunom stadionu.
U nastavku Olksandrija je imala prilike da izjednači, ali opet u jedku napada Miloević daje gol za 2:0 i to je bio praktično rešen dvomeč.
Do kraja poluvremena sjajni napadač, koji je proslavio 20. rođendan danas, je kompletirao het trik i sa 3:0 se otišlo na odmor.
U nastavku, Partizan je ostao sa igračem manje pošto je isključen Aranđel Stojković, ali je pre toga isklučen i Ndika Matam pa je Partizan ostao sa igračem više.
Gol za 4:0 postigao je Vukotić u 63. minutu.
Partizan će u nastavku takmičenja igrati sa lošijim iz dvomeča Mitjiland i Hibernijan u okviru Lige Evrope, a do zaključenja ovog teksta nije poznato ko bi to mogao biti jer je utakmica u Škotskoj otišla u produžetke.