Australijanac napustio Zvezdu, netipičan izbor za nastavak karijere

Mladi australijski fudbaler Luka Vong napustio je Crvenu zvezdu nakon godinu i po dana.

Kako navodi “Meridian sport“, Vong je odabrao za fudbal veoma netipičan put za nastavak karijere nakon odlaska sa Marakane, pošto će igrati na koledžu u Americi.

Vong je prethdone sezone nastupao za mlađe omladince Zvezde, koje je predvodio Vladimir Sandulović, ali se nije nametnuo Nenadu Milijašu za nastup u ekipi koja će igrati omladinsku Ligu šampiona.

Vong je 18-godišnji ofanzivni vezista, ali je zanimljivo da je povremeno igrao i kao desni bek.

Povezani članci