Junajted remizirao uz autogol i promašen penal (VIDEO)

Mančester Junajted i Fulam remizirali su na Krejven Kotidžu u 2. kolu Premijer lige, pošto je utakmica završena rezultatom 1-1.

Bruno Fernandeš je propustio priliku da u 38. minutu donese prednost sa penala, koji je dosuđen zbog faula u šesnaestercu Fulama. Portugalac je šutirao preko gola ovom prilikom.

Junajted je potom došao do prednosti u 58. minutu, kada je glavom nakon kornera šutirao Leni Joro, ali je lopta zakačila Rodriga Muniza, kome je pripisan autogol.

Izjednačio je Emil Smit Rou u 73. minutu nakon ubačene lopte Aleksa Ivobija sa levog boka, a usled loše reakcije odbrane gostiju.

Najnovije vesti

Stanković posle Selte: Mogao je sudija bolje, ovo je nivo evropskog fudbala

Crvena zvezda je odigrala 1:1 sa Seltom u 8. kolu Lige Evrope i završila na 15. mestu. Posle meča Dejan...

POVEZANE OBJAVE