Dominacija doskorašnjeg košarkaša Zvezde na debiju za novi klub! (VIDEO)

Majk Daum je nakon jedne sezone napustio Crvenu zvezdu, a iako je bilo interesovanja iz Evrope, odabrao je da nakon šest godina promeni kontinent i pređe u Japan.

Daum je sada imao odličan debi za svoje Sinšu Brejv Voriorse, koji je predvodio do veoma ubedljive pobede protiv Jamagate rezultatom 94-60.

Daum je zabeležio učinak od 20 poena, 5 skokova, dve asistencije i jednom ukradenom loptom, za 27 minuta provedenih na parketu.

Najveći broj poena je Daum postigao van linije 6,75, pošto je trojke šutirao 5/11, pa je jasno da ima potpunu slobodu u igri.

Najnovije vesti

Španci pored terena pobeđuju Engleze i pri UEFA: Sprečeno povećanje broja registrovanih igrača za Evropu!

Španska liga jedina pokušava da se suprotstavi hegemoniji Premijer lige. Pored toga što to rade na terenu, to rade i...

POVEZANE OBJAVE