Evroliga kaznila Partizan za koreografiju na meču protiv Fenera

Mnogo bure je izazvala koreografija “Grobara” na meču Partizana i Fenerbahčea.

Turski klub se odmah žalio, čak i pre početka meča, jer je koreografija bila u Areni i za vreme njihovog treninga.

Evroliga je odlučila da crno-bele kazni finansijski 40 hiljada evra.

Takođe, klub je dobio uslovnu kaznu da, ukoliko se incidenti ponove, da kapacitet hale bude smanjen na 80 posto.

Povezani članci