Fudbaleri Partizana zatvaraju prvi deo sezone protiv IMT-a u Loznici.
Crno-beli su osvojili već titulu jesenjeg šampiona, ali je pobeda imperativ za nastavak sezone.
– Lepa atmosfera jeste nešto što se oseća, ali ja stalno ponavljam, meni je važan ovaj današnji trening i time se najviše bavim. O tome šta će biti sutra razmišljaću sutra. Ono što mogu da kažem jeste da je lepo raditi, dobra je energija, ali je i jako teško. Ti momci su počeli 10. juna, prošlo je više od šest meseci kako su u punom pogonu. Neki od njih nisu imali više od dva dana pauze zbog reprezentativnih obaveza. Sigurno da svi jedva čekaju da odu malo da se odmore. Ali opet, sve ovo što se dešava predstavlja dodatni nivo samopouzdanja i potvrdu da smo na pravom putu i da radimo prave stvari, reako je trener Nenad Stojaković na konferenciji pred ovaj meč.
Najbolji strelac Jovan Milošević ima povredu šake.
– Jovan Milošević je sa nama, tu je, potpuno je uključen u rad. Čuvamo ga malo, ali je sa ekipom. Biće u sastavu, a videćemo kako ćemo ga dozirati i u kom vremenskom okviru će igrati.
O IMT-u Stojaković kaže:
– Reč je o sinergiji mladih i iskusnih igrača. Imaju dosta kvalitetnog trenera, starog lisca, što bi se reklo, i negde se dobro poznajemo. On zna od svojih ekipa šta želi i kako želi da igraju. Bavili smo se sobom, bavili smo se i njima. Još jedna nedelja rada je iza nas. Ono što je važno, jako je prijatno raditi u ovakvoj atmosferi kada si prvi na tabeli, završio je Stojaković.