JOŠ UVEK IGRA U EVROPI: Nekada jedan od najboljih igrača Evrolige uhapšen zbog posedovanja droge!

Nekada jedan od najboljih igrača i strelaca Evrolige Endrju Gaudlok uhapšen je zbog posedovanja hašiša, navodi grčki portal “Lefimerida” pozivajući se na svoje izvore.

Gaudlok je nekada bio jedan od najboljih igrača i strelaca Evrokupa i Evrolige, a i dalje nastupa u Evropi, pošto je član grčkog Kolososa.

Ne navodi se da li se hapšenje dogodilo u Grčkoj ili u nekoj drugoj zemlji.

SIGURNO GA NISTE ZABORAVILI: Endrju Gaudlok je svojevremeno odbio tursku reprezentaciju, a sve vreme igra u Evropi!

Endrju Gaudlok je nekoliko godina bio među najboljim košarkašima u Evropi, a verovatno mu nije bilo ravnog u jednom periodu kada je reč o strelcima.

Profesionalnu karijeru je započeo u Lejkersima 2011. godine, a u Evropu je prvi put stigao 2013. godine nakon tavorenja u Razvojnoj ligi. Tada je potpisao za Uniks i nakon jedne blistave sezone prešao u Fenerbahče.

Monte Moris debitovao u evropskoj košarci protiv nekadašnjeg rasnog evroligaškog strelca!

Iznenadio je kada je nakon sezone u turskom velikanu odlučio da napusti Evropu i potpiše za kineske Ksinjang Flajing Tajgerse. Nakon toga je nakratko uspeo da se vrati u NBA ligu, gde je bio član Hjuston Rokitsa, da bi usledio povratak u Evroligu.

Međutim, nikako nije uspevao da se skrasi Gaudlok, pa je po jednu sezonu odigrao za Makabi i milansku Olimpiju, dok se nije ponovo otisnuo u Kinu, ovog puta u Šandong Golden Starse.

2019. godine Gaudlok je ponovo uzeo povratnu kartu za Evropu, ali ga više nije bilo u Evroligi. Odigrao je po sezonu za Veneciju i Lijetuvos Ritas, a potom dve za španski Bilbao. Nakratko je bio i u Andori, da bi se potom iz Španije 2023. godine preselio u grčki Kolosos, gde je i danas

Najnovije vesti

NEMA KRAJA MUKAMA: Moneke ponovo u problemu, nije mogao da prisustvuje ni novogodišnjem koktelu!

Čima Moneke je u prvom delu sezone već dva puta odsustvovao zbog povreda, a njegovim malerima izgleda nema kraja....

POVEZANE OBJAVE