Srbija i drugi put poražena od Švedske

Rukometašice Srbije poražene su od Švedske rezultatom 27:22 u meču četvrtog kola pete grupe kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

U timu Srbije po pet golova dale su Aleksandra Stamenić i Jovana Skrobić. Jovana Jovović bila je tri puta precizna, dok je Anđela Janjušević postigla dva gola.

Kod Šveđanki Klara Lerbi je dala sedam golova, dok su Aksner, Lindkvist i Olson po pet puta ubacile loptu u mrežu Srbije.

Švedska je pobedom osigurala prvo mesto u grupi sa maksimalnih osam bodova, Srbija ima četiri boda i trenutno je druga, a do kraja kvalifikacija ostaju joj okršaji protiv Litvanije i Ukrajine.

Najnovije vesti

Čuveni američki trener oduševljen pojačanjem iz Zvezde

Košarkaš Crvene zvezde Lazar Stojković odlučio je da se otisne u NCAA i postao član Sent Džons koledž tima....

POVEZANE OBJAVE