Nakon neslavne završnice sezone: Čima Moneke se pojavio u spotu naše muzičke zvezde (VIDEO)

Čima Moneke je neslavno završio sezonu sa Crvenom zvezdom, u kojoj ponovo nije izboren plejof Evrolige i osvojen je samo jedan trofej, u Kupu Radivoja Koraća.

Međutim, Nigerijac je u međuvremenu u toku sezone stigao da se bavi i drugim aktivnostima, pa tako i onim estradnim.

On se pojavio u spotu za novu pesmu Ivane Boom Nikolić, članice nekad popularne grupe “Hurricane”, pod nazivom “U liftu”.

Povezani članci