Nekadašnji desni bek Partizana Aleksandar Miljković potpisao je za Novi Pazar.
Tako će se još jednom 36-godišnjak vratiti u domaći fudbal, nakon što je od 2020-2022. odigrao drugi mandat u Partizanu.
Miljković stiže u Novi Pazar kao slobodan igrač iz redova jermenskog Pjunika, koji je nedavno napustio.
On je ponikao u Partizanu, sa kojim je igrao kao standardni bek i u Ligi šampiona 2010. godine, da bi 2013. prešao u Bragu.
U karijeri je nastupao i za Split, Amkar, Alaškert, Nou, dok je u Pjuniku igrao u dva navrata, oba puta nakon drugog odlaska iz Partizana.
Miljković je sa Partizanom osvojio četiri titule u Superligi i dva Kupa Srbije, nastupivši na više od 150 utakmica, dok je prethodne sezone u dresu Pjunika odigrao 24 utakmice uz učinak od dva gola.
