Jam Madar, bivši plej Partizana, imao je mogućnost da ode u NCAA na prestižni LSU koledž, ali izgleda da ovakva opcija nije po njegovom ukusu.
Kako sada stvari stoje, izbor je između dva Hapoela – ostanka u Tel Avivu ili prelaska u redove imenjaka iz Jerusalima, pod komandu doskorašnjeg trenera Crvene zvezde Saše Obradovića.
Aktuelni klub mu je ponudio novi bogat ugovor od 2.500.000 evra godišnje, ali je problem minutaža.
Mada je igrao jako malo prethodne sezone, navodno mu je obećana uloga drugog pleja nakon odlaska Krisa Džonsa u Crvenu zvezdu, navodi izraelski “Sport 5”.
Shodno tome mu je poručeno da će eventualni novi plej biti samo zalog za budućnost. Međutim, izgleda da su prekršili obećanje, jer se danas pojavila informacija da žele da angažuju ni manje ni više – Tomaša Satoranskog!
Ostaje da se vidi šta će Madar odlučiti na kraju.
