Lebron Džejms još uvek bira u koji klub će preći naredne sezone, i ponovo pokušava da se pravi medijka fama kao što je bila kada je 2010. prešao u Majami.
Izgleda da će i ove sezone otići u popularni grad sa Floride.
Naime, Majami je na svom YouTube kanalu greškom objavio zakazani prenos uživo pod nazivom „Uvodna konferencija za medije Lebrona Džejmsa“, uz datum 27. jul, što je, prema rečima portparola kluba, bila administrativna greška.
Portparol Hita rekao je za ESPN da je klupski tim zadužen za društvene mreže pripremao sadržaj za slučaj da Lebron Džejms zaista potpiše za Majami, ali je link greškom objavljen na zvaničnom YouTube kanalu. Objava je ubrzo uklonjena.
Majami je već doveo jednu super zvezdu u vide Janisa Adetokumba i dolaskom Džejmsa bili bi jedni od glavnih favorita za naapd na šampionski prsten iz Istočne konferencije.
This YouTube test was posted by the Miami Heat… ☝️🧐☝️
— 𝙃𝙀𝘼𝙏 𝙉𝘼𝙏𝙄𝙊𝙉 (@HeatvsHaters) July 22, 2026
“miamiheat Introductory
Press conference for LeBron James welcoming him back as a member of the Miami HEAT” pic.twitter.com/mEylwE6rW9
