Partizan bez dvojice na revanšu u Luksemburgu

Fudbaler Partizana su praktično rešili pitanje prolaska dalje u 3. kolo kvalifikacija za Ligu Konferencija, pošto su savladali Una Štrasen iz Luksemburga 4:0 u Beogradu.

Na revanš u četvrtak će otputovati oslabljeni.

U timu neće biti dvojice igrača. Kako javlja “Telegraf” u Luksemburg neće putovati Milan Vukotić i Že.

Obojica su se povredili na meču Superlige protiv Mačve u Šapcu.

Vukotić je pred sam kraj meča dobio udarac u kičmeni stub i jedva je izašao sa terena. Prema nezvaničnim procenama, crnogorski vezista, ipak, nije teže povređen, ali bi mogao da propusti i duel sa IMT-om u sledećem kolu Mozzart Bet Superlige.

Brazilac Že je u Šapcu dobio udarac u koleno, koje mu je oteklo i zbog čega je bio pošteđen treninga. Ni njegova povreda nije teže prirode, ali svakako neće moći na teren protiv Une Štrasen.

Povezani članci