Brazilac Že iz turskog Gectepea sve izvesnije postaje novo pojačanje Partizana u napadu.
Stiže kao izričita želja novog trenera Saše Ilića, a o njegovim kvalitetima govorio je bivši napadač crno-belh Lamin Dijara, koji je nekada bio saigrač Ilića u Humskoj, a sada je dobro upućen u dešavanja u Turskoj jer tamo radi kao trener.
– Radi se o dobrom igraču. Odlično je igrao od dolaska u Gectepe. Ako ga Partizan dovede, ne mora da brine, imaće dobrog napadača. Gledao sam ga u Turskoj, Gectepe je imao dobar tim, a on je pružio odlične partije, postigao i dva gola. Verujem da u Partizanu može da bude još bolji, rekao je Dijara za portal “Sportinjo“.
