Fudbaler koji je igrao Ligu šampiona sa Partizanom ponovo na terenima Superlige od naredne sezone!

Nekadašnji desni bek Partizana Aleksandar Miljković potpisao je za Novi Pazar.

Tako će se još jednom 36-godišnjak vratiti u domaći fudbal, nakon što je od 2020-2022. odigrao drugi mandat u Partizanu.

Miljković stiže u Novi Pazar kao slobodan igrač iz redova jermenskog Pjunika, koji je nedavno napustio.

On je ponikao u Partizanu, sa kojim je igrao kao standardni bek i u Ligi šampiona 2010. godine, da bi 2013. prešao u Bragu.

U karijeri je nastupao i za Split, Amkar, Alaškert, Nou, dok je u Pjuniku igrao u dva navrata, oba puta nakon drugog odlaska iz Partizana.

Miljković je sa Partizanom osvojio četiri titule u Superligi i dva Kupa Srbije, nastupivši na više od 150 utakmica, dok je prethodne sezone u dresu Pjunika odigrao 24 utakmice uz učinak od dva gola.

Povezani članci