Majk Džejms ironično demantovao navode o prelasku u ABA ligu!

Juče su gotovo svi srpski mediji preneli informaciju da je Majk Džejms potpisao za Dubai i da će nastupati u ABA ligi naredne sezone.

Međutim, američki plej, koji je napustio Monako posle pet godina, to je ubrzo demantovao.

Vi izmišljate toliko priča da je teško ispratiti sve. Probudim se posle leta avionom i već sam “potpisao” ugovor, naveo je 35-godišnji plejmejker na Tviteru.

Džejms je prefesionalnu karijeru započeo u Zagrebu 2012. godine, a punu afirmaciju, kao i mnogi drugi igrači, stekao u Baskoniji. Potom je igrao i za Panatinaikos, milansku Olimpiju i moskosvski CSKA, a u dva navrata je imao i izlete do NBA lige, gde je nastupao za Finiks, Nju Orleans i Bruklin.

Povezani članci