Radnički iz Niša doveo napadača Spartaka iz Subotice!

Kvaku Bonsu Osei novi je igrač Radničkog iz Niša i on će pojačati konkurenciju u napadu.

Bonsu Osei rođen je u Gani 17. avgusta 2000. godine i igra na poziciji krilnog napadača. Pre dolaska u Srbiju igrao je u Kataru, za Senice u Slovačkoj i Karakas u Venecueli.

U Radnički dolazi iz Spartaka iz Subotice.

Dobro poznajem Radnički, imaju veoma dobar tim. Poznajem i neke igrače mogu reći da su baš dobri. Drago mi je što ću biti deo ovog tima. Takođe, imam samo reči hvale za srpski fudbal. Srećan sam što sam ovde i osećam se dobro. Verujte mi osećam se veoma dobro u Srbiji, rekao je Kvaku Bonsu Osei.

U dresu Spartaka postigao je deset pogodaka i zabeležio četiri asistencije.

Povezani članci