BOMBA: Nekadašnji košarkaš Partizana potpisao za Bahčešehir Saše Đorđevića!

Dobro poznato ime među ljubiteljima košarke Ajzea Majk potpisao je dvogodišnji ugovor sa klubom koji sa klupe predvodi Aleksandar Saša Đorđević.

Bahčešehir i Majk su se dogovorili o dvogodišnjoj saradnji, gde će nekadašnji košarkaš Partizana zarađivati 1,5 miliona evra po sezoni.

Ovaj 28-godišnji Kanađanin je prethodne sezone nosio dres Bajerna iz Minhena. U Partizanu je bio u sezoni 2024/2025.

Sa crno-belima osvojio je ABA ligu i bio šampion Srbije.

Povezani članci