Kecmanović preokretom do pobede i osmine finala u Kelnu

Srpski teniser, Miomir Kecmanović, uspešno je počeo nastup na turniru Keln 2.

Kecmanović je pobedio indijskog tenisera Sumita Nagala i to nakon preokreta i 2 časa i 16 minuta igre – po setovima je bilo 4:6, 7:6(4), 6:1.

Nagal, koji je u glavni žreb stigao kao srećni gubitnik i trenutno je 91 mesto slabije plasiran od Kecmanovića na ATP listi, bio je bolji u prvom setu. Lako je poveo sa 5:0, Kecmanović je uspeo da vrati oba brejka, ali je u desetom gemu još jednom izgubio servis.

U drugom setu je viđena velika borba, Kecmanović je odmah napravio brejk, ali je ponovo deseti gem bio problematičan. Nagal je izjednačio na 5:5, a pobednik drugog seta rešen je u taj-brejku. Srbin je poveo sa 3:0, Nagal stigao do 3:3, ali je usledila nova serija Kecmanovića od 3 uzastopna poena. Prvu set loptu nije iskoristio, drugu jeste i posle 106 minuta bilo je 1:1.

Treći set je trajao samo 30 minuta, Kecmanović je izgubio samo jedan gem i plasirao se u osminu finala, a tamo ga čeka pobednik duela između Adrijana Manarina i Alekseja Popirina.

De Laurentis neće da ulaže veliki novac, umesto Kontea stiže trener koji “ne talasa”

Napoli je bio na ivici dogovora sa Antoniom Konteom koji je trebao da potpiše ugovor vredan 8 miliona evra...