Sjajan potez Jokića digao je sve na noge u pobedi Denvera [VIDEO]

Nije mnogo igrao srpski košarkaš u pobedi Denvera nad Portlandom 129:96, ali je njegovo atraktivno zakucavanje svakako bio jedan od najlepših poteza na utakmici.

Već na poluvremenu je Denver ubacio 79 poena i imao ubedljivu prednost, te na kraju slavio sa 33 razlike.

Jokić je odigrao svega 17 minuta imao skor od četiri poena, pet skokova, šest asistencija, dve ukradene lopte i jednom blokadom.

Najefikansiji kod Nagetsa bili su Pol Milsap sa 24, zatim Majkl Porter junior sa  20 poena, dok je Bol Bol ubacio 16.

U Portlandu je najbolji bio Si Džej Mekalum sa 26 poena, a Karmelo Entoni je ubacio samo tri, uz dve asistencije za 13 minuta.

Radnički pred gostovanje Zvezdi: poznato je koliko je teško pobediti na njihovom bazenu

Godinama unazad standardni rivali u nokaut fazi domaćih takmičenja, Crvena zvezda i Radnički, započinju polufinalnu seriju plej-ofa Super lige...