Vojvodina ispustila pobedu, Veljko Simić propustio veliku priliku da postigne gol na debiju

Fudbaleri Vojvodine odigrali su prvi meč na pripremama u Beleku.

Rival je bio turski Altaj, rezultat je bio 1:1, a novosadski crveno-beli su ispustili pobedu u finišu utakmice.
Vojvodina je povela autogolom Sulungosa koji je nespretno reagovao posle centašuta Devetka, ali je u 89. minutu Jasmin Šćuk savladao golmana Toromana.

Srpski klub je bio bolji rival tokom svih 90 minuta, iz prvog dela treba izdvojiti priliku Vukadinovića i slobodan udarac Drinčića, da bi u nastavku najbolju šansu imao Veljko Simić ali je golman Altaja bio uspešniji u situaciji 1 na 1.

Nenad Lalatović je počeo meč u sastavu N. Simić, Bjeković, Bralić, Saničanin, Đorđević, Drinčić, Miletić, Vukadinović, Zukić, Gemović i Mrkaić, a od 46. minuta igrali su Toroman, Andrić, Đurić, Kovačević, Devetak, Stojković, Mladenović, Kabić, V. Simić, Novevski i Čović.

Naredni meč Vojvodina će odigrati već u utorak, a rival će biti ukrajinska Zorja.