Liverpul proradio: Tri gola u mreži Sparsa [VIDEO]

Fudbaleri Liverpula pobedili su Totenhem u Londonu 3:1, u okviru 20. kola Premijer lige.

Poveli su domaći golom Sona već u 4. minutu, ali je poništen nakon konsultovanaj VAR-a. Iz ovoga možda sledi jedan od zaključaka, da je psihički pad nakon poništenog gola, uticao na igru Totenhema u večerašnjem duelu.

Neposredno pred kraj prvog dela meča, u nadoknadi, poveo je Liverpul preko Firmina na asistenciju Manea, pa su gosti pri minimalnim vodstvom otišli na pauzu.

Arnold je udvostručio prednost u 47. minutu i delovalo je da su dva minuta kasnije Sparsi proradili kada su preko Hojbjerga smanjili prednost Liverpula na 2:1.

Ipak, stabilniju igru pokazali su Redsi i u 65. minutu postavili konačan rezultat. Precizan je bio Mane na centaršut Arnolda za 3:1.

Liverpul je trenutno četvrti sa 37 bodova, dok je Totenhem šesti sa 33 boda i utakmicom manje.

Legendarni Van Persi preuzeo tim iz Holandije

Proslavleni napadač Robin Van Persi novi je šef stručnog štaba Herenvena, objavio je holandski klub. Van Persiju je ovo prvi...