Đurđević het-trikom na čelu liste strelaca Segunde, pogodio i Čumić

Sporting iz Hihona je bio ubedljivu 24. kolu Segunde pošto je u gostima slavio protiv Logronjesa sa 4:0.

Sva četiri pogotka su postigli srpski igrači – Uroš Đurđević 3, Nikola Čimić jedan.

Đurđević je postigao het-trik, prvi ove sezone i time izbio na prvo mesto liste strelaca Segunde. Seriju golova Đurđević je otvorio u 14. minutu. Na 2:0 povisio je u 45. minutu a asistirao mu je Čumić. Het-trik je kompletirao u 74. minutu, a četvrti gol postigao je Čumić u 82. minutu.

Sporting je na deobi četvrtog mesta sa Rajom Valjekanom, pošto oba tima imaju po 40 bodova, pet manje od Almerije i Espanjola, koji dele drugo mesto. Logronjes je 14. sa 29 bodova.

Vojvodina se oglasila saopštenjem: Ozbiljna liga ovo sebi ne bi smela da dozvoli

Vojvodina je izdala saopštenje povodom dešavanja u finalnoj seriji ABA 2 lige. Spartak je na domaćem terenu u drugom meču...