Simeone na mukama: Još dvojica igrača pozitivna

Atletiko Madrid igra meč sa Seltom u okviru 22. kola La lige. Iz madridskog kluba pre utakmice saopšteno je da su Tomas Lemar i Ektor Erera pozitivini na koronavirus.

Fudbaleri su u kućnoj samoizolaciji, a pre njih u Atletiku su identifikavana još tri slučaja. Žoao Feliks pozitivan test dobio je u sredu, a dan kasnije i Musa Dembele i Mario Ermoso.

Nakon isteklog perioda samoizolacije u tim se vratio Janik Karasko.

Povezani članci