Nova odlaganja u NBA ligi, pet mečeva se neće odigrati

Nova odlaganja u NBA ligi zbog koronavirusa.

Naime, odloćeno je pet mečeva, od toga tri meča gde je domaćin San Antonio i dva meča gde je domaćin Šarlot.

Četvorica košarkaša San Antonija pozitivna su na korona virus, zbog čega su odloženi mečevi tog kluba protiv Klivlenda, NJujorka i Indijane.

Odložene su i utakmice Šarlota protiv Čikaga i Denvera zbog traženja kontakata pošto su Hornetsi bili poslednji tim sa kojim je San Antonio igrao.

Do sada je u NBA ligi odloćeno 29 mečeva zbog koronavirusa.

Povezani članci