“Delije” dočekale igrače u Ljutice Bogdana! (FOTO, VIDEO)

Posle sjajnih partija u dvomeču sa Milanom, fudbaleri Crvene zvezde su oduševili svoje navijače.

Zbog svega toga oni najvatreniji su priredili doček svojim ljubimcima na stadionu u Ljutice Bogdana, gde su uz pesmu, zastave i baklje iskazali podršku.

Povezani članci