Napoli pobedio Fiorentinu za Ligu šampiona, Vlahoviću poništen gol [VIDEO]

Napoli je u pretposlednjem 37. kolu Serije A slavio protiv Fiorentine 2:0. Ovom pobedo Napoli se nalazi na poziciji koja vodi u Ligu šampiona, sa bodom više od Juventusa i Milana.

Prvi gol postigao je Insinje u 56. minutu. On je prethodno šutirao penal, ali je golman odbrani, međutim lopta se odbila i Italijan je uspeo da se iskupi za promašaj. Vodstvo je potvrdio Zjelinjski u 67. minutu, kome je pomogao Venuti iz protivničkog tima.

I Dušan Vlahović bio je strelac za Fiorentinu, ali je gol poništen zbog ofsajda. U 13. minutu srpski reprezentativac je glavom uputio loptu ka golu, ali je našao u nedozvoljenoj poziciji.

Stigle sjajne vesti za Piksija pred Evropsko prvenstvo

Fudbaler Sevilje Nemanj Gudelj ipak bi mogao da zaigra za reprezentaciju Srbije na Evrpskom prvenstvu. "Sportal" je preneo da...