Transfer na Karađorđu: Vojvodina cilja Slovenca

Nakon završetka minule sezone u Superligi Srbije, fudbaleri Vojvodine okrenuli su se sastavljanju tima za narednu sezonu.

Na mesto šefa stručnog štaba novosađana, umesto Nenada Lalatovića, došao je Slavoljub Đorđević.

Kako prenose mediji u Sloveniji, novi igrač ovog kluba mogao bi postati krilni igrač Maribora Gregor Bajde.

Ovaj fudbaler po svemu sudeći, neće produžiti ugovor sa Mariborom a uz Vojvodinu, pominje se i hrvatski Slaven Belupo.

Bajde je ove sezone na 9 mečeva postigao jedan gol a osim Maribora, nastupao je i za Interblok i Celje.

Povezani članci