Vladan Milojević poražen od Veleža, Borac se nije oporavio od Kluža

Atinski AEK poražen je u Sarajevu od Veleža sa 2:1 u 2. kolu kvalifikacija za Ligu Konferencija.

Tim koji predvodi Vladan Milojević poveo je u 12. minutu preko Ansarifarda, ali je Velež samo 2 minuta kasnije izjednačio preko Pršeša.

Veliku pobedu domaćem timu donosi Zajmović u 53. minutu utakmice.

Borac iz Banja Luke doživeo je težak poraz u belfastu od Linfilda 4:0. Njuberi je doveo domaće u prednost u 2. minutu utakmice, Mancinga je povisio u 25. minutu, da bi Mulgru dao gol za 3:0 u 75. minutu utakmice. Konačnih 4:0 postavlja Kalaker u nadoknadi vremena.

Italijanski gigant želi da dovede sjajnog Slovenca, ali odšteta više nije 50.000.000 evra: Evo koliko je “poskupeo”

Italijanski gigant Milan traži zamenu za Oliviera Žirua koji na kraju sezone napušta San Siro i odlazi u Los...