Majstorija Liverpula pred punim “Enfildom”

Fudbaleri Liverpula na prepunom “Enfildu” odigrali su sjajnu utakmicu i savladali ekipu Barnlija rezultatom 2:0 u okviru drugog kola Premijer lige.

Liverpul je bio bolji od samog početka, u 18. minutu poveli su golom Žote. Imali su fudbaleri Liverpula i u nastavku mnogo šansi ali su na poluvreme otišli sa minimalnom prednošću. U drugom poluvremenu su krenuli još jače i u 69. minutu Mane je postigao gol za 2:0.

Barnli je u nadoknadi vremena imao dve odlične prilike, preko Barnsa, ali je sjajni Alison sačuvao Liverpul.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...