Bravo momci! Futsal reprezentacija Srbije se plasirala na EP

Futsal reprezentacija Srbije plasirala se na Evropsko prvenstvo koje će se igrati u Holandiji.

Srpski tim je danas savladao selekciju Belorusije rezultatom 3:2. U prvom meču u Kragujevcu naši su slavili 3:1 i ukupnim rezultatom 6:3 dobio je ovaj dvomeč sa Belorusima.

Naši su od starta bili bolji, prvi gol na meču postigao je Dragan Tomić u 12. minutu, samo pet minuta kasnije fantastičan gol dao je Nemanja Momčilović. Treći gol za srpski tim postigao je Rakić i rešio sve dileme oko odlaska na Evropsko prvenstvo. Za Belorusiju utešni gol postigao je Seljuka. U samom finišu meča, domaći su uspeli da dodatno ublaže poraz preciznim udarcem Krikuna za 3:2.

Srbija će se na Evropskom prvenstvu takmičiti u grupi sa Holandijom, Ukrajinom i Portugalijom.

Srbija na korak od novog predstavnika u ABA ligi posle “čuda”! (VIDEO)

Košarkaši Vojvodine plasirali su se u finale ABA 2 lige pošto su uspeli da nadoknade zaostatak od čak 18...