DULE VUJOŠEVIĆ o porazu Partizana

Legendarni trener Partizana Duško Vujošević dugo nije bio na prvenstvenoj utakmici svog Partizana. Poslednji put se nalazio pored terena na nekom meču ABA lige još kada je bio trener .Navijači su bili oduševljeni što se najtrofejniji trener u istoriji pojavio u Areni, pa se sa trbina zaorilo “Vujošević Dule”,

On je govorio o aktuelnoj situaciji u Partizanu i oscilacijama koje im se dešavaju

– Osetila se potrošnja energije iz utakmice Evrokupa, koju je Partizan odigrao u Parizu i koja je bila veoma neizvesna. Na to se nadovezao nedostatak Kevina Pantera i povreda mladog Balše Koprivice. S druge strane, Cedevita Olimpija je bila rasterećena i motivisana, ovo je verovatno njihova najbolja utakmica ove sezone. Mnogo je utakmica u sezoni, ali treba znati i izgubiti da bi se znalo pobeđivati i biti prvi na kraju – rekao je Vujošević za Kurir.

Dule veruje u ovaj mladi tim Partizana

– Oscilacije su karakteristika mladosti. Znam da dobro treniraju, svi znaju ko je Željko Obradović, on će to sigurno podići na viši nivo. Već je podigao u odnosu na stanje u klubu koje je zatekao kad je došao, ali padovi i usponi su nešto očekivano u ovom periodu – kaže za Kurir proslavljeni trener crno-belih.

Najnovije vesti

ABA LIGA: Povratak Zvezdinog pojačanja na teren, FMP sprečio slavlje!

FMP je u šestom kolu plej-auta ABA lige bio bolji od Mege 84:79. Imali su Panteri prednost tokom prve i...

POVEZANE OBJAVE