Kiks Atalante, Juventus se bliži “TOP 4” (VIDEO)

Fudbaleri Atalante su posle neuspeha u Ligi šampiona protiv Viljareala i teškog poraza od Rome, nastavili sa lošim rezultatima pošto su odigrali 0:0 sa Đenovom kao gosti.

Đan Pjero Gasperini je izašao sa mešovitim sastavom u ovom meču u kojem nisu uspevali da stvore velike prilike i delovali su poprilično nemoćno tokom čitavog meča.

Kiks Atalante iskoristio je Juventus koji je savladao 2:0 slabašni Kaljari. Prvi gol postigao je Kin u u 40. minutu, da bi pobedu potvrdio Bernardeski u 83. minutu.

Posle ovog kola Atalanta je na 4. mestu sa 38 bodova, Juventus ima 34. Đonova sa 11 i Kaljari sa 10 su u zoni ispadanja i očekuje ih grčevita broba do kraja šampionata.