Liga kup: Čelsi ubedljiv protiv Totenhema!

U prvom meču polufinala Liga kupa, fudbaleri Čelsija ubedljivo su savladali Totenhem rezultatom 2:0.

Meč je obeležio povratak Lukakua koji se nakon izvinjenja klubu i navijačima našao opet u startnoj postavi.

“Plavci” su poveli u 5. minutu pogotkom Kaja Haverca, a konačan rezultat postavio je Ben Dejvis autogolom u 34. minutu.

Revanš je za nedelju dana.

Povezani članci