Jović spreman za utakmicu protiv Barselone!

Srpski fudbaler i igrač Real Madrida Luka Jović oporavio se od koronavirusa i biće spreman za utakmicu protiv Barselone u okviru Superkupa Španije.

Karlo Anćeloti je otkrio da se Jović oporavio i da će putovati sa ekipom u Rijad na meč Superkupa Španije sa Kataloncima.

Barselona će uvek biti naš najveći rival. Iako smo u perspektivi favoriti, praksa uvek može da pokaže drugačije. Obe ekipe izaći će na teren sa rezultatom 0:0 i daćemo sve što imamo tamo. Ovo je veoma važno takmičenje i prva šansa za nas da osvojimo nešto ove sezone. Možemo da računamo na Marijana i Bejla, Karvahal je dobro, a i Luka Jović je testiran negativno i putovaće sa ekipom u Rijad, rekao je Anćeloti.

Ova utakmica se igra u sredu od 20 sati.

Najnovije vesti

Peni Hardavej oduševio izjavom o svom igraču: Srbija u njemu ima pravo blago

Sajmon Majok je košarkaš iz Južnog Sudana koji se košarkaški razvijao u beogradskom Realu, koji radi samo sa mlađim...

POVEZANE OBJAVE