NE IDE MU DOBRO: Zverev lako poražen u finalu!

Treći teniser sveta Nemac Aleksander Zverev lako je poražen u finalu ATP turnira u Monpeljeu od Kazahstanca Aleksandera Bublika sa 2-0, po setovima 6:4 i 6:3.

U meču dvojice imenjaka 35. teniser sveta je iskoristio 2. brejk-priliku u petom gemu prvog seta, međutim Zverev je odmah uzvratio bez izgubljenog poena za 3-3. Ipak, Bublik koristi drugu od ukupno tri brejk-šansi za prednost od 5-4, a zatim je i odbranio dve nove šanse za ribrejk i poveo sa 1-0 u setovima.

U drugom setu je ključan bio brejk kazahstanskog tenisera u petom gemu, nakon što je propustio dve brejk-prilike u prethodnom servis-gemu Nemca. Tu prednost je sigurno sačuvao i stigao do titule.

Zverev je prethodno neočekivano rano ispao i sa Australijan opena.

UZ NESTVARAN DABL DABL JOKIĆA: Marej u drami odveo Denver na Minesotu! (VIDEO)

Košarkaši Denvera plasirali su se u polufinale zapadne konferencije NBA lige. Sinoć su u veoma napetoj utakmici pobedili LA Lejkerse...